Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Paweł Maj zaprzysiężony, tłumy mieszkańców na pierwszej sesji [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2018 r. o 18:49 Powrót do artykułu
No i jest pierwsza wspaniała nowina dla Puławian koalicja majowsko pisowska pod dowództwem Marzenki niech żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj, ja nie głosowałem za pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało nie byc koalicji a jest lizanie rowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekac PEO wskie pieski, tyle wam zostało. Hau hau!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Maj poszedł po rozum do głowy. Inaczej parę miesięcy i kapota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Maj będzie się układał z PiSem to zagłosowałem na niego pierwszy i ostatni raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Rzepkowski mąci teraz w zarządzie powiatu,a nie będzie robił zamęt swego czasu w budżecie obywatelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz czekamy na konkursy :-) bo będą, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie powiedział nowy prezydent. Naprawdę ładne wystąpienie gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, krótko ale elegancko. ładnie powiedział i nie nudził. było tak trochę inaczej niż te wszystkie standardowe wypowiedzi po objęcie jakiejś funkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenka może wreszcie zrobi maturę. Wstyd dla Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie tylko nie Rzepkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowania nad wyborem prezydium rady pokazały jasno: Maj dogadal się z PiS. Oficjalnie koalicji nie ogłosi, bo mówił w kampanii, że koalicji nie będzie, ale matematyka mówi wszystko. Koalicja po cichu. Czy to jest ta transparentnosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent musi się liczyć z najsilniejszym ugrupowaniem. Przeież na PIS też głosowali mieszkańcy Puław. Co ma zrobić z tymi ludźmi? Zignorować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj cały czas mówił, że koalicji nie będzie. Skoro już się dogadał z PiS to powinien to ogłosić, a nie udawać, że tego porozumienia nie ma. Miało być wszystko przejrzyste, a zaczyna się działanie po kryjomu i w kuluarach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to rybka, z kim Paweł Maj się dogadał. I czy to będzie cicha koalicja z PIS czy nie, to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Ważne, żeby miał poparcie w radzie, spełniał oczekiwania wyborców i mieszkańców miasta. Dla mnie wcześniejsze deklaracje nie są żadnym powodem do mówienia dziś, że on to czy tamto mówił, bo liczy się tylko nasze wspólne dobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na porządek z cyganami, wice z konkursu i obniżenie podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cygany były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostać prezydentem i nie mieć władzy. Taki mały paradoks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...